Nagy örömmel hívjuk a kedves Szülőket, Hozzátartozókat, Kollégákat és az óvoda minden Dolgozóját havonta egy alkalommal tartandó felnőtt hittanra, amelyet Benkovich Ferenc az iskolaközpont püspöki biztosa, pápai prelátus, a Szentlélek templom plébánosa tart.
Helye: az iskolaközpont könyvtára
időpontja: 2011. január 11. kedd 16.30-17.30 óráig.
Ebben a tanévben a 3. találkozó témája:
Az Egyház Isten országának jele és közege. A papság és a hívők közösségének küldetése.
Hívunk MINDENKIT: Aki csak érdeklődik, Aki többet akar tudni a keresztény hitünkről, Aki mélyen hívő és szeretne közösségben egy jót beszélgetni…
A felmerült kérdéseket előre megfogalmazva is várjuk. (Név nélkül kérjük leadni az óvónőknél!)
A felnőtt hittan ideje alatt „gyermekvigyázást” tartunk az óvodában. Kérjük, hogy az igényüket előre jelezzék a Nyuszi csoportban személyesen vagy az 514–291–es óvodai telefonszámon!
az óvoda pasztorális csoportja